Dvojpodlažné rodinne domy na predaj v obci Kobyly

Druh
Rodinný dom na predaj
Lokalita
Bardejov
Stav
Novostavba
Zastavaná plocha
137,00 m2
Plocha pozemku
473,00 m2
Pridané
20. apr 2023
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Terasa
  • Elektrický prúd

Ponúkame na predaj dva Dvojpodlažné Rodinné domy v obci Kobyly.

Rodinné domy budú osadené na mierne svahovitom teréne. V blízkosti stavieb sa nachádza individuálna domová zástavba.
Prístup k domom z miestnej cestnej komunikácie.

Vonkajšie rozmery domov 11,9m na 9,3m, s postrannými terasami.

  • Výmera prvého pozemku od hlavnej cesty 473 m2 + podiel v prístupovej ceste vo veľkosti ½-ca,

z toho zastavaná plocha domu 137 m2,

  • výmera druhého pozemku 469 m2 + podiel v prístupovej ceste vo veľkosti ½-ca,

z toho zastavaná plocha domu 137 m2.

Novostavba je navrhnutá z nosných obvodových stien, z pórobetónových tvárnic Ytong, so zateplením formou polystyrénu hr. 200 mm.

Na objekte sú navrhnuté železobetónové stropné stužujúce vence uložené na obvodových nosných stenách a ŽB stropné dosky o hr.180mm. Stupeň vystuženia stužujúcich vencov a stropných dosiek bude určený statickým výpočtom v ďalšom stupni projektovej dokumentácie. Betón triedy C20/25.

Stavebný objekt je navrhnutý s použitím murovaných deliacich stien o hr. 125mm.

Na objekte je navrhnuté zateplenie stropnej konštrukcie posledného podlažia tepelnou izoláciou na báze minerálnej vlny predpísanej hustoty výrobcom deklarovanej pre šikmé a ploche strechy o celkovej hr. 350mm. Soklové murivo je navrhnuté so zateplením tepelnou izoláciou na báze tvrdeného polystyrénu XPS o hr. 100mm a obvodové murivo so zateplením tepelnou izoláciou na báze penového polystyrénu/minerálnou vlnou o hrúbke 160mm.

Okenné a dverné výplne sú navrhnuté s použitím plastových profilov a izolačného zasklenia. (počet komôr 6 a druh zasklenia izolačné trojsklo), s predprípravou na vonkajšie žalúzie.

Novostavby rodinných domov sú navrhnuté s kanalizáciu zaustenou do novo navrhovaných žúmp pre každý objekt samostatne. Objem navrhovaných žump je 12m3.

Dažďové vody budú zachytávané do novo - navrhovanej retenčnej nádrže s použitím vody na závlahové účely.

Stavebný objekt bude napojený na miestny zdroj pitnej vody samostatnou vodovodnou prípojkou. Stavebné objekty budú napojené na jestvujúci verejný zdroj elektrickej energie jestvujúcimi samostatnými prípojkami.

Vykurovanie rodinného domu je riešené elektrickým, podlahovým vykurovaním + je predpríprava na krbové vykurovanie s komínom.

Rodinné domy sa predávajú v stave holo dom.

Kúpna cena na vyžiadanie.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás E-mailom: pufi@investorsro.sk, telefonicky na 0915 850 608, a sledujte naše aktuálne ponuky na sociálnej sieti Facebook - RK Investor a Instagram- investor_realitna_kancelaria alebo nás navštívte osobne v realitnej kancelárii Investor, s.r.o., Hurbanova 652/2, 085 01 Bardejov.