Rodinný dom Stebníckej Hute, znížená cena

Druh
Rodinný dom na predaj
Lokalita
Bardejov, Stebnícka Huta
Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
124 m2
Plocha pozemku
1240 m2
Rok výstavby
1998
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
3
Konštrukcia
kombinovaná - tehla, kváder
Pridané
Oct 12, 2016 09:02
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Balkón

Ponúkame na predaj rodinný dom v intraviláne obce Stebnícka Huta. Obec je vzdialená približne 15 km od Bardejova. Občiansku vybavenosť obce tvoria - obecný úrad, pohostinstvo, kultúrne zariadenie, farma na chov koní - Slnečný majer, lyžiarsky vlek a obchod s potravinami. V bezprostrednom okolí nehnuteľnosti sa nachádza les. Spojenie je možné autobusovou dopravou.

Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom 12á pozemku s prístupom priamo z miestnej spevnenej cesty, situovaný v individuálnej zástavbe rodinných domov so záhradami.

Je napojený na elektrinu, plyn, miestny vodovod. Odpad je zvedený do žumpy. Dom je riešený ako trojpodlažný samostatne stojací objekt s jedným podzemným, jedným nadzemným a podkrovným podlažím. Strešná krytina je z azbestovocementových vlnitých dosiek. Orientácia obytných miestností je v smere západ - východ. Vonkajšia konštrukcia je kvádrová, vnútorné priečky tehlové. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, prípadne kachľovými pecami.

Dispozícia: suterén - dve pivnice, tri menšie skladové priestory, kotolňa, uhoľňa, 1. nadzemné podlažie - dve izby, kuchyňa, predsieň, chodba, kúpeľňa, WC, komora, podkrovie - stavebne nedokončené, dotiahnuté rozvody vody a elektriny.

Nehnuteľnosť poskytuje možnosti využitia pre účely rodinného bývania v pokojnom prostredí obce.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte nás - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., na Hurbanova 2 v Bardejove, pufi@investorsro.sk, 0948 170 097, 0903 642 504. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.