Priestory na prenájom v centre Bardejova

Druh
Obchodné priestory na prenájom
Lokalita
Bardejov, Stocklova
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Forma vlastníctva
osobné
Konštrukcia
tehlová
Pridané
Mar 10, 2016 08:56
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na prenájom priestory v lukratívnej lokalite - ul. Stocklova, ktorá je súčasťou historického centra mesta Bardejov.

Priestory sa nachádzajú v historickom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Sú vhodné ako prevádzka kancelárií, obchodu, služieb, pohostinského zariadenia, a pod.

K dispozícii na prenájom sú:

  • pivničné priestory o výmere 116,79 m2 so samostatným vchodom z ulice v cene 700,- EUR/mesačne,
  • priestor na II. nadzemnom podlaží o výmere 44,40 m2 v cene 350,- EUR/mesačne,
  • priestor na II. nadzemnom podlaží o výmere 45,50 m2 v cene 450,- EUR/mesačne.

V uvedených cenách je zahrnuté vykurovanie priestorov, pripojenie na internet a káblovú televíziu, reklama na monitore v prednej časti budovy, kamerový systém (CCTV), elektronický zabezpečovací systém (EZS) a protipožiarny zabezpečovací systém (EPS).

Priestory na II. nadzemnom podlaží sú vhodné ako ambulancia, masážny salón, kaderníctvo, manikúra - pedikúra, nechtové štúdio, solárium, obchodné a kancelárske priestory, kadernícky salón, kozmetický salón, predajňa, bar, kaviareň, pizzeria, vináreň, piváreň, ubytovanie. V priestoroch je možnosť namontovania krbu.

Pivničné priestory sú vhodné predovšetkým na prevádzkovanie pohostinského zariadenia - bar, pizzéria, vináreň, piváreň, prípadne ako obchodná prevádzka.

Výhodou priestorov je, že sa nachádzajú na frekventovanom mieste v centre mesta, v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Vo všetkých priestoroch je v cene internetové pripojenie WiFi, videotelefón, kamerový systém, protipožiarny systém, televízny rozvod SkyLink, všetky inžinierske siete. K priestorom je k dispozícii dvor, ktorý môžu nájomcovia využívať, fajčiarsky kútik, prípadne terasa pre bar.

▪ minimálne náklady na energie, všetky miestnosti LED žiarovky, samostatné merače na teplú a studenú vodu, el. energiu, takže nájomník má plne pod kontrolou spotrebu energií. ▪ nie je potrebné z vašej strany zdĺhavo a pracne vybavovať odvoz odpadu, elektromer, iba oznámenie prevádzky na mestskom úrade. Týmto benefitom sa odlišuje od väčšiny prenajímaných objektov v historickom centre mesta.

Priestor je k dispozícii ihneď !!! Dohoda ceny možná!