Kontakt

Adresa
INVESTOR s.r.o.
Hurbanova 2
Bardejov
085 01
Mobil
0903 642 504
0915 850 608
Email
pufi@investorsro.sk

Otváracie hodiny

Pondelok-Piatok
08:00–12:00
13:00–16:00

INVESTOR s. r. o. so sídlom v Bardejove, na Hurbanovej ulici 2 vznikla v roku 2005. Náplňou práce je poskytovať komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, výmeny a prenájmu nehnuteľností vo vysokej kvalite.

Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne. Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre nás samozrejmosťou. Najväčšiu radosť nám robí stále rastúci počet spokojných klientov.

Realitná kancelária Investor, s. r. o. sa zaoberá:

  • predajom, výmenou, prenájmom a kúpou bytov, domov, budov, chát, záhrad, stavebných pozemkov, nebytových priestorov a iných nehnuteľností,
  • sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili, zabezpečili znalecký posudok, geometrický plán, kúpne, darovacie, zámenné a nájomné zmluvy, čestné prehlásenia, splnomocnenia, prípadne iné zmluvy ohľadom vysporiadania nehnuteľností a návrhov na vklad do katastra nehnuteľnosti,
  • taktiež sprostredkujeme HÚ vo všetkých bankách.
  • Vašu nehnuteľnosť Vám bezplatne prezentujeme na našej webovej stránke a v miestnej tlači.
  • Vypracovanie zmlúv a ostatného servisu k predaju, kúpe, prenájmu, alebo darovaniu nehnuteľnosti Vám poskytneme aj v prípade pokiaľ nekupujete, resp. nepredávate prostredníctvom našej kancelárie, to znamená, že ste si našli svojho kupujúceho, alebo predávajúceho. Provízia pre kanceláriu je závislá od množstva poskytnutých služieb.

Tešíme sa na úspešnú spoluprácu.
Vaša realitná kancelária