3,5-izbový byt na sídlisku Vinbarg

Druh
4 izbový byt na predaj
Cena
80 990,00 EUR
Lokalita
Bardejov, sídl. Vinbarg
Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
79 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
4
Poschodie
7 / 7
Konštrukcia
panelová
Pridané
Jun 5, 2020 11:28
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Balkón

Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt na sídlisku Vinbarg v Bardejove. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - pošta, predajňa potravín, základná a materská škola, zastávka MHD, viaceré prevádzky obchodu a služieb.

Základné informácie o byte: - osobné vlastníctvo - výmera 79 m2 - poschodie 7/7 - dispozícia - chodba, kuchyňa, štyri izby, kúpeľňa, WC - byt je slnečný, orientovaný na východ a západ - balkón so vstupom zo spálne, resp. pracovne - pivnica v suteréne - byt je v pôvodnom stave vhodnom na kompletnú rekonštrukciu s výnimkou vymenených okien za plastové a zánovnej kuchynskej linky. V byte sú dve vstavané šatníkové skrine.

V prípade, že máte záujem o viac informácií alebo obhliadku nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme kompletný servis vo veci prevodu nehnuteľnosti vrátane poradenstva v oblasti výberu najvýhodnejšieho financovania. Kontakt - Investor, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0948 170 097, 0903 642 504.