Rodinný dom na Moliterke, Bardejov

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
210 000,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Ľ. Štúra
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
300 m2
Zastavaná plocha
140 m2
Plocha pozemku
871 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
3
Konštrukcia
tehla
Pridané
Feb 28, 2020 10:58
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Balkón
  • Terasa

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Bardejova, v časti Molitrrka, na ul. Štúrova. Rodinný dom je na slnečnom, rovinatom pozemku. V zadnej časti pozemku je altánok a záhrada s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Dom postavený koncom 70-tych rokov prešiel v rokoch 2008 - 2012 rozsiahlou prevažne vonkajšou rekonštrukciou v rozsahu: - terénne úpravy v prednej časti pozemku, zámková dlažba, vonkajšie osvetlenie - nové oplotenie - komplet vymenené okná a dvere - zateplenie, úprava fasády - nová strecha, krovy, izolácia - nové rozvody kúrenia, plynový kotol

Dispozícia domu: - SUTERÉN garáž, kotolňa, práčovňa, skladové priestory, chodba - 1. NADZEMNÉ PODLAŽIE predsieň, hala, tri izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa, WC - 2. NADZEMNÉ PODLAŽIE vstupná chodba so schodišťom, chodba, kuchyňa, štyri izby, kúpeľňa

Využitie rodinného domu vzhľadom na dva samostatné oddelené vchody je vhodné pre dvojgeneračné bývanie, bývanie spojené s podnikaním, resp. komerčným prenájmom.

Ak Vás ponuka naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0903 642 504, 0948 170 097. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.