Rodinný dom v Andrejovej

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
85 000,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Andrejová
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku
2042 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
2
Konštrukcia
tehla, kváder
Pridané
Nov 15, 2019 16:00
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej obci Andrejová vzdialenej 8 km od Bardejova.

Pozemok o výmere 2042 m2 je kompletne oplotený, sčasti rovinatý, v zadnej časti postupne svahovitý. Rodinný dom bol postavený v 70-tych rokoch, je napojený na elektrinu, plyn, vodovod, odpad je zvedený do žumpy. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené novým plynovým kotlom zn. Viessman, alternatívne sa na vykurovanie využívajú aj funkčné kachľové pece. Dom pozostáva z dvoch obývaných podlaží a podkrovia. Obe podlažia sú prepojené vnútornými schodmi, pre vstup na horné podlažie je možné využiť aj samostatné vonkajšie schodisko. Dispozícia 1. nadzemného podlažia - predsieň, chodba, kuchyňa, izba, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC, kotolňa, drevárka. Dispozícia 2. nadzemného podlažia - predsieň, chodba, tri miestnosti, kúpeľňa, komora. Do jednej z miestností 2. podlažia sú vyvedené rozvody vody a kanálu pre prípadné dobudovanie kuchyne, čím by bolo možné využiť dom na dvojgeneračné bývanie.

Z prednej časti rodinného domu sú kompletne vymenené okná za plastové. Za rodinným domom v súkromí, mimo prístupovej cesty je ovocný sad s krásnym výhľadom na okolitú krajinu. Na pozemku sa tiež nachádza do zeme zapustená pivnica, murovaná garáž a drevený altánok na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Neďaleko domu je menšia prevádzka potravín a pohostinstvo, lepšia občianska vybavenosť je v susednej Bardejovskej Novej Vsi (reštaurácia, materská škola, MHD, zdravotnícke zariadenie a pod.)

Dom je zárukou bývania v krásnom prostredí pokojnej obce v blízkosti mesta. Vďaka svojej dispozícii je rodinný dom bez väčších stavebných zásahov vhodný aj na dvojgeneračné využitie.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0948 170 097, 0903 642 504. S radosťou zodpovieme na Vaše otázky a zabezpečíme obhliadku nehnuteľnosti. Pomôžeme Vám s vybavením najvýhodnejšieho riešenia financovania kúpy nehnuteľnosti.