Novostavba v Tročanoch

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
60 990,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Tročany
Stav
Novostavba
Úžitková plocha
90 m2
Plocha pozemku
1000 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
1
Pridané
Sep 25, 2019 10:01
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Terasa

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci Tročany. Nachádza sa v strede medzi mestami Bardejov a Prešov .V obci sa nachádza kostol,pohostinstvo,potraviny,ihrisko,škola ,škôlka a farma s koňmi . Lepšia občianska vybavenosť je v priľahlej obci Raslavice vzdialenej 5 km.

Rodinný dom /novostavba je situovaný mimo hlavnej cesty, na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 1000 m2. Je napojený na elektrinu a obecný vodovod. Odpad je zvedený do žumpy. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Plynová prípojka je privedená na pozemok majiteľa. Pozemky a prístupová cesta sú právne vysporiadané. Dom je jednopodlažný,priestorové riešenie je jednoduché a praktické. Do domu sa vchádza cez slnečnú verandu, z nej následne na spoločnú chodbu. Izby v dome sú samostatné, nepriechodné. Do obývacej izby s kuchyňou, spálne ,komory , kúpeľne a WC vchádzame cez stredovú chodbu .Za domom sa nachádza letná kuchyňa s wc a miestnosťou na náradie.

Dom je vhodný pre ľudí, ktorí hľadajú únik od rušného mesta, pokoj a oddych uprostred prírody. Dom je lokalizovaný mimo hlavnej cesty, v úplnom súkromí. Taktiež samotná obec sa nachádza mimo hlavného cestného ťahu.

Ak Vás ponuka naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0915 850 608, 0903 642 504, .