Víkendový domček so záhradou v obci Mikulášová ZNÍŽENÁ CENA

Druh
Chata a chalupa na predaj
Cena
33 990,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Mikulášová
Stav
Pôvodný stav
Plocha pozemku
3067 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
3
Konštrukcia
tehla, kváder
Pridané
Jun 19, 2019 10:53
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na predaj vidiecky dom v obci Mikulášová. Nachádza sa len 3 km autom od Nižnej Polianky - strediska letných a zimných športov s vyhľadávaným kúpaliskom a lyžiarskym vlekom. Mikulášová je vzdialená 17 km od Bardejova. V obci sa nachádza prevádzka potravín. Lepšia občianska vybavenosť je v priľahlých obciach - Nižnej Polianke a Smilne.

Rodinný dom vidieckeho charakteru je situovaný mimo hlavnej cesty, na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 3067 m2. Je napojený na elektrinu a obecný vodovod. Odpad je zvedený do žumpy. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa. Plynová prípojka je privedená na pozemok majiteľa. Pozemky a prístupová cesta sú právne vysporiadané.

Dom je jednopodlažný, čiastočne podpivničený. Priestorové riešenie je jednoduché a praktické. Do domu sa vchádza cez slnečnú verandu, z nej následne na spoločnú chodbu. Izby v dome sú samostatné, nepriechodné. Do obývacej izby, spálne, kuchyne, kúpeľne a WC vchádzame cez stredovú chodbu. Komora je priechodná z kuchyne. V zadnej časti domu je murovaná garáž. Zastavaná plocha domu - 82 m2, garáž - 30 m2. Pivničné priestory v rozsahu cca 1/3 podlahovej plochy domu sa nachádzajú v prednej časti domu. Za domom je drevená hospodárska budova. Strecha domu je plechová. Vykurovanie je zabezpečené kachľovou pecou. V kúpeľni je ohrev vody zabezpečený elektrickým bojlerom.

Tento klasický vidiecky dom, postavený v súlade s miestnou architektúrou ocenia hlavne ľudia, ktorí hľadajú únik od rušného mesta, pokoj a oddych uprostred prírody. Dom je lokalizovaný mimo obecnej cesty, v úplnom súkromí. Taktiež samotná obec sa nachádza mimo hlavného cestného ťahu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0903 642 504, 0948 170 097.