Rekreačná chata vhodná na celoročné bývanie v Regetovke

Druh
Chata a chalupa na predaj
Cena
120 000,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Regetovka
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
120 m2
Plocha pozemku
500 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
3
Počet podlaží
2
Konštrukcia
tehla
Pridané
May 10, 2019 09:26
  • Voda
  • Elektrický prúd

Ponúkame na predaj chatu, ktorá je svojim vybavením a prevedením vhodná aj na celoročné bývanie. Nachádza sa sa v rekreačnom stredisku Regetovka vzdialenom 16 km od Bardejova. Ide o precízne a vkusne zhotovenú stavbu, s využitím kvalitných materiálov.

Chata postavená v roku 2009 je dvojpodlažná, dispozične prakticky usporiadaná. Na prízemí sa nachádza predsieň, veľká obývacia izba s kuchyňou, sociálne zariadenie. Na poschodí je chodba, tri izby a kúpeľňa.

Vstup do chaty vedie z priestrannej slnečnej terasy s markízou, odkiaľ je krásny výhľad na okolitý les. Predsieň je vybavená úložným priestorom, vstavanou skriňou. Miesto pod schodmi je tiež riešené ako praktický úložný priestor. Prízemie tvorí jednotný otvorený priestor. Kuchyňa je plne vybavená (kuchynská linka, sklokeramická doska, digestor, chladnička), v obývacej miestnosti sa nachádza krb. Na prízemí sú priznané masívne trámy, schody a zábradlie sú rovnako z masívu. Kúpeľňa na poschodí je vybavená sprchovacím kútom, vaňou a WC. Z jednej z izieb na poschodí sa vchádza na balkón.

V chate je zavedená elektrina, voda je potiahnutá zo studne nachádzajúcej sa pri pozemku. Odpad je riešený vlastným septikom s čističkou. Vykurovanie je podlahové, prípadne kachľami alebo menším krbom. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.

Na pozemku o výmere 500 m2 sa nachádza zároveň kôlňa, do ktorej sa zmestí napríklad aj štvorkolka alebo snežný skúter. Chata má slnečnú polohu, je situovaná priamo na lyžiarskom vleku.

Chata je murovaná vo vynikajúcom stave, bez závad, starostlivo udržiavaná. Vonkajšia údržba chaty, teda natretie a ošetrenie obkladového dreva a úprava záhradky, bola prevedená na jeseň minulého roku .

V kúpnej cene je zahrnuté vybavenie chaty vrátane spotrebičov. Dohoda ceny možná.