Rodinný dom v Stebníckej Hute

Druh
Rodinný dom na predaj
Lokalita
Bardejov, Stebnícka Huta
Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
124 m2
Plocha pozemku
1240 m2
Rok výstavby
1998
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
2
Konštrukcia
kváder, tehla
Pridané
Mar 7, 2019 09:49
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Balkón

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Stebnícka Huta vzdialenej 15 km od Bardejova. Obec obklopená lesmi je situovaná v malebnom prostredí pohoria Busov. V obci sa nachádza Slnečný majer vyhľadávané reštauračno-ubytovacie zariadenie spojené s chovom koní. V obci je prevádzka potravín a pohostinstva, v prevádzke je pravidelná linka MHD.

Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom 12-árovom pozemku. Prístup je z obecnej asfaltovej cesty. Za domom je záhrada.

Rodinný dom je napojený na elektrinu, plyn, miestny vodovod. Odpad je zvedený do žumpy. Dom je kompletne podpivničený. V suteréne sú dve pivničné, tri menšie skladové priestory, kotolňa. Na 1. nadzemnom podlaží sú dve izby, priestranná kuchyňa s kachľovou pecou, kúpeľňa, WC a komora. Podkrovie je stavebne neukončené. Sú v ňom pripravené rozvody vody a elektriny. Strešná krytina je z azbestovocementových vlnitých dosiek. Strecha nie je izolovaná. Orientácia obytných miestností je v smere západ - východ. Vonkajšia konštrukcia je kvádrová, vnútorné priečky tehlové. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom s rozvodmi do radiátorov, prípadne funkčnými kachľovými pecami.

Ak hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu mesta uprostred prírody, táto ponuka je vhodná práve pre vás.

Cena na vyžiadanie v realitnej kancelárii.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte nás - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., na Hurbanova 2 v Bardejove, pufi@investorsro.sk, 0948 170 097, 0903 642 504. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.