rezervované
Novostavba bytov - Bardejovská Nová Ves

Druh
Iný byt na predaj
Cena
1 120,00 EUR/m2
Lokalita
Bardejov, Bardejovská Nová Ves
Stav
Novostavba
Rok výstavby
2019
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
2
Pridané
Feb 15, 2019 15:21
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Balkón
  • Balkón

Predstavujeme nový projekt - byty v novostavbe v Bardejovskej Novej Vsi, ktorý prináša pestrú škálu jednoizbových, dvojizbových, trojizbových bytov a garáží. Každý z ponúkaných bytov disponuje balkónom a pivnicou. Byty sú priestranné, slnečné, s dispozičným riešením zohľadňujúcim súčasné požiadavky záujemcov o moderné bývanie.

Bytový dom sa nachádza v mestskej časti Bardejova, Bardejovská Nová Ves na ulici Dujava. Je osadený v pokojnom prostredí na svahovitom pozemku v blízkosti zástavby rodinných domov. Momentálne rozostavaná novostavba bytového domu je trojpodlažná. Prvé podlažie je čiastočne zapustené do terénu. Nachádzajú sa v ňom garáže, pivničné priestory k jednotlivým bytom, technické a iné nebytové priestory. Na ďalších dvoch nadzemných podlažiach je umiestnených 26 bytov. Orientácia obytných miestností bytov je nasmerovaná na južnú, východnú a západnú stranu. Bytový dom je napojený na IS - vodovod, kanalizáciu, verejnú elektrickú sieť.

Špecifikácia stavby: - konštrukcia - murovaný dom z keramických tehlových tvárnic hr. 380 mm - základy, zvislé nosné konštrukcie - železobetón - obvodové murivo porobetónové tvárnice 300 mm - zateplenie minerálnou vlnou hr. 200 mm - fasáda silikónová omietka, soklová časť fasády s povrchovou úpravou marmolitu - strecha sedlová, valbová, strešná krytina z pozinkovaného lakoplastovaného falcovaného plechu v bridlicovočiernej farbe

Prevedenie bytu: - samostatný elektrický kotol s ohrevom vody - elektroinštalácia - oceľové radiátory v izbách, kúpeľňový rebríkový radiátor - vnútorný vodovod - prípojky teplej a studenej vody do kuchyne, kúpeľne, WC - vnútorná kanalizácia - kanalizačné prípojky z kuchyne, WC a kúpeľne - vstupné bezpečnostné dvere - WC - nainštalovaný splachovací mechanizmus Geberit - okná plastové s izolačným trojsklom z exteriérovej strany tmavosivé antracitové rámy, v interiéri biele, vnútorné parapety PVC, biele, bez žalúzií - omietky sadrové, maľba v bielom prevedení - podlahy - cementový poter - byty sa predávajú v stave holobytu bez vnútorného vybavenia kúpeľne, WC, kuchyne, obkladov, podláh

Ku každému bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne bytového domu a balkón, ktorý prepája interiér bytu s vonkajším prostredím. Garáže umiestnené v suteréne bytového domu sú vybavené elektrickou bránou na diaľkové ovládanie.

Cena bytov 1.120,- EUR s DPH/m2 úžitkovej plochy bytu (podlahová plocha bytu a plocha pivnice), cena garáže 8.000,- EUR s DPH.

Financovanie hypotékou je možné, radi Vám pomôžeme s jej vybavením.

Predpokladaná kolaudácia bytového domu - september 2019.

Pôdorysy jednotlivých bytov a bližšie informácie Vám radi poskytneme v realitnej kancelárii INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0903 642 504, 0948 170 097, 054 472 81 11.