Rodinný dom v Koprivnici

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
65 000,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Koprivnica
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku
4339 m2
Rok výstavby
1970
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
4
Počet podlaží
1
Konštrukcia
tehlová
Pridané
May 2, 2018 11:59
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Koprivnica.

Rodinný dom pôvodne postavený v 70-tych rokoch prešiel v roku 2008 rozsiahlou rekonštrukciou. Je prízemný, čiastočne podpivničený, dispozične prakticky riešený.

Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň, chodba, obývacia izba, spálňa, detská izba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, práčovňa, technická miestnosť a garáž. Rodinný dom je napojený na elektrinu, plyn, voda je čerpaná z vlastnej studne, odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, alternatívne kachľovými pecami na drevo. V kuchyni je osadená kachľová pec s varnou liatinovou doskou. V časti domu (obývacia izba, technická miestnosť, garáž, práčovňa) sú nové rozvody elektriny. V obytných izbách sú stierky a sadrokartónom znížené stropy. Podlahy sú laminátové, drevené, keramické dlažby. Okná sú kompletne vymenené za plastové. Dom je čiastočne zateplený s upravenou fasádou.

Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca pivnica a hospodárska budova využívaná ako sklad dreva a dielňa. Pozemok je slnečný, rovinatý, vhodný na poľnohospodárske účely, prípadne na výstavbu ďalších rodinných domov.

V obci Koprivnica sa nachádzajú dve prevádzky potravín, pohostinstvo, futbalové a detské ihrisko, zariadenie slúžiace ako denný stacionár pre seniorov, knižnica, obecné fitnescentrum, materská škola a prvý stupeň základnej školy. 9-ročná základná škola je v 4 km vzdialenej Marhani, prípadne 9 km vzdialených Raslaviciach.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0903 642 504, 0948 170 097, 054 472 81 11, pufi@investorsro.sk