Výrobné priestory Kľušov

Druh
Výrobné priestory na predaj
Lokalita
Bardejov, Kľušov
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
470 m2
Zastavaná plocha
274 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet podlaží
2
Konštrukcia
tehlová, stropy železobetónové
Pridané
Feb 19, 2018 15:38
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na predaj voľné skladové a výrobné priestory v prístavbe administratívnej budovy bývalého poľnohospodárskeho družstva so sídlom v Kľušove, vzdialenom 5 km od Bardejova.

Dispozičné riešenie Budova pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Suterén tvorí kotolňa, garáž, tri priestory - možné využitie ako údržbárska dielňa, príručný sklad, denná miestnosť a komunikačné priestory -chodba, schodisko. Celková výmera suterénu je 200 m2. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza kancelária, kuchyňa, resp. výrobný priestor, skladové priestory, baliareň, tri mraziace boxy, chodba, sociálne zázemie so samostatným vstupom do výrobne pozostáva z miestností 2 x WC, 2 x šatne, sprchy, Celková zastavaná plocha prvého nadzemného podlažia je 270 m2. Rampa, resp. otvorená plošina o výmere 42 m2, ktorá slúži na príjem a export tovaru, je prispôsobená na manipuláciu s ručným paletovým vozíkom a je prepojená s prvým nadzemným podlažím.

Stavebno-technické riešenie: Stavba je izolovaná proti zemnej vlhkosti, zvislé konštrukcie sú z pálených tehál, stropy sú železobetónové so sadrokartónovým podhľadom, strešný plášť z pozinkovaného plechu s vonkajším odvedením dažďových vôd. Miestnosti na 1. NP sú odvetrávané núteným obehom pomocou ventilátorov. Objekt má ústredné vykurovanie. Je napojený na inžinierske siete - elektrina 3F, plyn (kúrenie, TÚV), vodu, kanalizáciu.

Budova je určená na výrobno-prevádzkové a skladové účely prevažne potravinového charakteru, s prípadným využitím mraziarenských boxov.

Kúpna cena (bez mraziarenských boxov) 100.000,- EUR, dohoda ceny možná.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v realitnej kancelárii INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, prípadne na tel. číslach 0903 642 504, 0948 170 097.