Rodinný dom v pokojnej lokalite Zborova

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
42 900,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Zborov
Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
120 m2
Plocha pozemku
4124 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
3
Počet podlaží
1
Konštrukcia
tehlová
Pridané
Aug 21, 2017 15:54
  • Voda
  • Kanalizácia
  • Elektrický prúd
  • Plyn

Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Zborov vzdialenej 10 km od Bardejova. Obec disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa v nej viaceré prevádzky obchodu a služieb, základná škola a materská škola, zdravotné stredisko, spojenie do Bardejova je zabezpečené pravidelnou autobusovou linkou.

Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti pokojnej ulice Československej armády. Pozemok a príjazdová cesta k domu sú majetkovo a právne vysporiadané. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - elektrinu, kanalizáciu, plyn. Dom využíva vlastnú studňu. Je čiastočne podpivničený, jednopodlažný, s neobývaným podkrovím. Pozostáva zo štyroch izieb, kuchyne, kúpeľne a chodieb. Vykurovanie a ohrev vody sú zabezpečené plynovým kotlom. Za domom je osadená hospodárska budova. Rozľahlý slnečný pozemok, na ktorom je dom osadený, je svojou veľkosťou vhodný na poľnohospodárske využitie, chov zvierat, prípadne pre ďalšiu výstavbu.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku alebo bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať - Realitná kancelária Investor, Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk, 0903 642 504, 0948 170 097. Zabezpečíme všetko potrebné od profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií.