Novostavba rodinného domu 5 km od Bardejova

Druh
Rodinný dom na predaj
Cena
240 000,00 EUR
Lokalita
Bardejov, Mokroluh
Stav
Novostavba
Úžitková plocha
280 m2
Zastavaná plocha
156 m2
Plocha pozemku
798 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
5
Počet podlaží
2
Konštrukcia
tehlová
Pridané
Oct 8, 2019 13:53
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Terasa
  • Terasa

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom v intraviláne obce Mokroluh 5 km vzdialenej od Bardejova. Dom je situovaný rovinatom, upravenom a kompletne oplotenom pozemku.

Rodinný dom je nepodpivničený, jednopodlažný s obytným podkrovím. Prízemie tvorí spálňa, šatník, kúpeľňa, WC, izba, komora, obývacia izba spojená s kuchyňou a chodba so schodišťom vedúcim do obytného podkrovia. Podkrovie tvoria tri izby (pracovne, detské izby) orientované na južnú stranu, kúpeľňa, práčovňa a chodba. Podlahy v dome sú drevené plávajúce, v kúpeľniach, chodbách a technických miestnostiach keramické dlažby. Ako strešná krytina je použitý poplastovaný profilovaný plech. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom ústredného kúrenia v podkroví. Alternatívne je možné použiť krb umiestnený v centrálnej časti domu - obývacej miestnosti na prízemí. Dom je zateplený, energeticky nenáročný. Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu predstavujú sumu do 100,- EUR.

Dom je napojený na plyn, elektrinu, miestny vodovod, odpad je zvedený do žumpy. Prístup na pozemok je priamo z obecnej asfaltovej komunikácie.

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza ďalšia stavba, ktorá slúži ako garáž, sklad záhradného náradia a otvorená zastrešená terasa. Stavba je napojená na elektrinu, vodu.

Dom sa vyznačuje kvalitným a precíznym prevedením, praktickou dispozíciou, jednoduchým, vkusným a striedmym dizajnom. Je situovaný v krásnom prostredí v blízkosti prírody zároveň s výbornou dostupnosťou po novovybudovanom obchvate do Bardejova.

Ak máte záujem o tento rodinný dom prípadne sa potrebujete dozvedieť ďalšie informácie, kontaktujte nás - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk,0915 850 608 0903 642 504,