Novostavba rodinného domu 5 km od Bardejova REZERVOVANÉ

Druh
Rodinný dom na predaj
Lokalita
Bardejov, Mokroluh
Stav
Novostavba
Úžitková plocha
280 m2
Zastavaná plocha
156 m2
Plocha pozemku
798 m2
Forma vlastníctva
osobné
Počet izieb
5
Počet podlaží
2
Konštrukcia
tehlová
Pridané
Oct 8, 2019 13:53
  • Voda
  • Elektrický prúd
  • Plyn
  • Terasa
  • Terasa

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom v intraviláne obce Mokroluh 5 km vzdialenej od Bardejova. Dom je situovaný rovinatom, upravenom a kompletne oplotenom pozemku.

Rodinný dom je nepodpivničený, jednopodlažný s obytným podkrovím. Prízemie tvorí spálňa, šatník, kúpeľňa, WC, izba, komora, obývacia izba spojená s kuchyňou a chodba so schodišťom vedúcim do obytného podkrovia. Podkrovie tvoria tri izby (pracovne, detské izby) orientované na južnú stranu, kúpeľňa, práčovňa a chodba. Podlahy v dome sú drevené plávajúce, v kúpeľniach, chodbách a technických miestnostiach keramické dlažby. Ako strešná krytina je použitý poplastovaný profilovaný plech. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom ústredného kúrenia v podkroví. Alternatívne je možné použiť krb umiestnený v centrálnej časti domu - obývacej miestnosti na prízemí. Dom je zateplený, energeticky nenáročný. Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu predstavujú sumu do 100,- EUR.

Dom je napojený na plyn, elektrinu, miestny vodovod, odpad je zvedený do žumpy. Prístup na pozemok je priamo z obecnej asfaltovej komunikácie.

Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza ďalšia stavba, ktorá slúži ako garáž, sklad záhradného náradia a otvorená zastrešená terasa. Stavba je napojená na elektrinu, vodu.

Dom sa vyznačuje kvalitným a precíznym prevedením, praktickou dispozíciou, jednoduchým, vkusným a striedmym dizajnom. Je situovaný v krásnom prostredí v blízkosti prírody zároveň s výbornou dostupnosťou po novovybudovanom obchvate do Bardejova.

Ak máte záujem o tento rodinný dom prípadne sa potrebujete dozvedieť ďalšie informácie, kontaktujte nás - realitná kancelária INVESTOR, s.r.o., Hurbanova 2, Bardejov, pufi@investorsro.sk,0915 850 608 0903 642 504,