Pozemok na stavebné účely v obci Kríže

Druh
Iný stavebný pozemok na predaj
Lokalita
Bardejov, Kríže
Úžitková plocha
6000 m2
Forma vlastníctva
osobné
Pridané
Mar 29, 2017 10:41

Ponúkame na predaj pozemok v pokojnej obci Kríže vzdialenej 21 km od Bardejova, uprostred malebnej prírody Čergovského pohoria. Pozemok o rozlohe 6000 m2, v prípade záujmu aj viac je vo výhradnom vlastníctve majiteľa.

Pozemok je rovinatý a je možné ho rozdeliť aj na viac samostatných pozemkov, predáva sa ale v celku. Nachádza sa cca. 100 m nad obcou. Vhodný na rekreačné účely a vzhľadom k rozlohe pozemku je možná výstavba rodinného domu, chaty ako aj celého rekreačného zariadenia - ranču a podobne. Súčasťou pozemku je aj toho času nečinný rybník o rozlohe cca. 700 m2 a štýlová kamenná pivnica. Okolo pozemku vedie spevnená udržiavaná asfaltová lesná cesta, ktorá vedie ďalej do rekreačnej oblasti a potok Solotvinec. Na pozemku je privedené elektrické vedenie a možnosť privedenia vody.

Zastávka MHD je vzdialená cca 250 m.

Cena pozemku : dohodou

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať 0948 170 097, 054/472 81 11, pufi@investorsro.sk, prípadne osobne v realitnej kancelárii Investor, Hurbanova 2 v Bardejove. Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.